آدرس:
قم - زنبیل آباد(چهل و پنج متری صدوق) - کوچه شماره 2 - نبش میدان مفتح
تلفن:
025-32616140-50

با بزرگ شدن کودکتان، دندانهای شیری اش لق می شود و سر انجام می افتند تا جای آنها را دندان های دائمی پر کنند. افتادن دندان های شیری یک اتفاق طبیعی است. اما در مورد بزرگسالان نیز گاهی دندان ها لق می شوند که علت آن می تواند بیماری، حادثه یا عوامل دیگر باشد. پس برای درمان و حفظ دندان هایتان هر چه سریعتر با پزشک خود مشورت کنید.

سندروم سوزش دهان یا بیماری سوزش دهان (BMS) یک بیماری مزمن و دردناک است که مشخصه بارز آن احساس سوزش دهان و زبان، لب ها، کام (سقف دهان)، لثه ها، قسمت داخلی گونه ها و پشت دهان یا گلو می باشد. این ناراحتی را نمی توان به آسانی به هر گونه اختلال فیزیکی دهان یا هر نوع اختلال پزشکی زمینه ای نسبت داد.

بسیاری از زنان باردار در دوران بارداری از دندان درد این دوره شکایت می کنند. به علت تغییرات هورمونی و متابولیک در دوران حاملگی ممکن است دندان ها دچار درد شوند

هنگام یادگیری نحوه مسواک زدن موثر یا یاد دادن آن به کودکان، مهم ترین چیز این است که در آغاز مسواک زدن را بدون هیچ خمیر دندانی و فقط با استفاده از یک مسواک مرطوب تمرین کنید تا کار دستتان بیاید.

کشیدن دندان یکی از دغدغه های بزرگ بشر در تمام دوران بوده است و امروزه کسی نیست که حداقل برای کشیدن دندان عقل و در آوردن دندان عقل نفهته به پزشک مراجعه نکند.

به علت های مختلف مانند مسواک زدن شدید و یا ناراحتی خونی مثل هموفیلی لثه ها می توانند دچار خونریزی شوند. به همین منظور سعی کرده ایم تا شما را با علائم و نشانه های آن آشنا کنیم و در پایان چند درمان کار آمد ارائه دهیم تا سلامت دهان و دندانهایتان حفظ شود.