آدرس:
قم - زنبیل آباد(چهل و پنج متری صدوق) - کوچه شماره 2 - نبش میدان مفتح
تلفن:
025-32616140-50

به محض ظاهر شدن اولین دندان باید نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد. در ابتدا آسانتر است که از یک تکه گاز پاسمان تمیز و یا یک تکه پارچه که به دور انگشت پیچیده شود استفاده کرد و آنرا بر روی دندان و لثه های اطراف آن می کشیم به مرور که دندان های دیگر ظاهر می شوند ، باید از مسواک مخصوص بچه ها استفاده کنید.

مسواک زدن باعث برداشته شدن ذرات غذا، پلاک و باکتریها از سطوح دندانها می شود اما بین دندانها را تمیز نمی کند.

ایمپلنتهای دندانی پیچ های کوچک طراحی شده جهت جایگزینی ریشه یک دندان هستند وخصوصیات فیزیکی وعمل جویدن را دربیمارانی که تعدادی یا تمامی دندانهای خود را ازدست داده اند بازسازی

بهداشت دهان خوبی داشته باشید:روزی 2 بار با استفاده از مسواک و خمیردندان استاندارد مسواک بزنید، با استفاده از نخ دندان خرده­های غذایی و پلاک میکروبی بین دندان­ها و زیر خط لثه را بردارید، سطح پشتی زبانتان را به خوبی مسواک بزنید.

استفاده زیاد از مواد غذایی رنگدانه دار، نوشیدنی مثل کوکا و قهوه و چای، سیگار می‌تواند عامل زردی پلاک‌های دندان و جرم‌های پای دندان شما شوند.

یک مرحله پیشرفته از بیماری لثه است که سطح داخلی لثه از روی استخوان و دندان جدا شده و تشکیل یک پاکت دندان داده است و آلوئولار استخوانی صدمه دیده است.

عقب رفتگی لثه و نمایان شدن ریشه دندان‌ها، بعد از سفید کردن دندان، بعد از درمان پرکردگی‌های وسیع، بعد از درمان ریشه، استفاده از مواد غذایی با اسیدیته بالا و …